Дистанційні адвокатські послуги

+38 (050) 216-24-01

Про сервіс

SmartAdvokat — торговельна марка під якою адвокатське бюро “Дмитра Щеглова” надає послуги адвокатів дистанційно, онлайн. Завдяки сучасним інформаційним технологіям, правова допомога кваліфікованих адвокатів тепер доступна у будь-який момент часу і з будь-якого пристрою, що має доступ до Інтернету.

Онлайн платформа SmartAdvokat — це можливість у режимі віддаленого доступу спілкуватися зі своїми адвокатами, замовляти і отримувати необхідні послуги, оплачувати їх із використанням різноманітних форм електронних платежів. І, по завершенню розгляду справи у суді, отримати відповідне рішення найбільш зручним для Вас способом.

Онлайн платформа SmartAdvokat — це перехід максимально можливого об’єму комунікацій адвокат/клієнт в електронну форму з одночасним забезпеченням захисту листування і баз даних від незаконного вторгнення, втрати та псування файлів.

Онлайн платформа SmartAdvokat — це можливість електронної взаємодії адвоката з судами, іншими адміністративними органами – в міру впровадження у цих закладах електронних систем надання послуг та комунікацій.

 

 

Онлайн платформа SmartAdvokat — найбільш ефективний спосіб економії часу і грошей клієнта при отриманні правової допомоги:

 

 

Економії часу клієнта на пошук у своєму місті адвоката відповідного профілю та кваліфікації.

          Тепер послуги висококваліфікованого адвоката доступні з будь-якої точки України, прямо у вас вдома.

Економії часу клієнта, який проживає за межами великого населеного центру, на  зустрічі та поїздки до адвоката.

           У поїздках немає необхідності – у режимі віддаленого доступу ви обмінюєтеся інформацією з адвокатом, який здійснює захист ваших інтересів.

Економії грошей клієнта  на оплату супутніх витрат адвоката, пов’язаних із участю у судових засіданнях.

          Адвокат складає і подає процесуальні документи, бере участь у судових засіданнях дистанційно, використовуючи систему «Електронний суд».

4 простих кроки, щоб отримати захист своїх інтересів в суді, не виходячи з дому

 

 

Ви залишаєте заявку на сайті і завантажуєте необхідні документи.

Ви не витрачаєте час і гроші на поїздки до офісу адвоката, особливо, якщо для цього вам необхідно їхати у інший населений пункт.

Адвокат проводить аналіз ситуації і документів і розробляє стратегію необхідних дій. Відправляє вам рахунок, в якому зазначено види та вартість послуг.

Ви отримуєте кваліфіковану та оперативну відповідь фахівця і зрозуміле ціноутворення.

Адвокат представляє ваші інтереси в суді: складає і подає процесуальні документи, бере участь в процесі через систему «Електронний суд». Ви отримуєте повідомлення про хід процесу.

Ви повністю володієте інформацією стосовно поточного стану вашої справи і при цьому економите гроші на оплату поїздок адвоката – усі дії адвокат проводить онлайн завдяки сучасним цифровим технологіям.

У встановлений час ви отримуєте від адвоката рішення суду та інші документи.

Ви отримали оперативну правову допомогу кваліфікованого фахівця, чим суттєво зекономили час та гроші.

 

Розкажіть нам про свою задачу – і ви побачите, що отримати правовий захист ваших інтересів зі SmartAdvokat – легко і просто!

Наша команда

SmartAdvokat — це команда компетентних адвокатів, мета яких — правовий захист інтересів своїх клієнтів найбільш актуальним і ефективним способом — з використанням сучасних цифрових технологій.

Не відкладайте вирішення задач, адже з нами отримати правовий захист інтересів — легко і просто!

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту і швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтеся на використання файлів cookies.