Дистанційні адвокатські послуги

+38 (050) 216-24-01

Відгуки

Відгук Ірина

Стягнення збитків з винуватця ДТП на користь кількох осіб

Адвокат Дмитро Щеглов допоміг мені отримати матеріальну компенсацію від винуватця ДТП. Адвокат достатньо швидко взявся за справу, вивчив обставини, уточнив деталі. Потім було подано позов до суду, отримано рішення. Робота була виконана чітко і швидко. 

13.02.2020

Відгук Олена

Оскарження штрафу Держпраці на суму 558 450,00 грн

Сума штрафу говорить сама за себе – адвокат потрібен був терміново. Знайомі порекомендували адвоката Дмитра Щеглова. Він швидко відреагував, вивчив документи і запропонував стратегію. Справу ми виграли, штраф відмінили, ще й судовий збір компенсували. Велике дякую Дмитру за допомогу! 

04.03.2020

Відгук Ірина В.

Стягнення з батька дитини аліментів на утримання неповнолітньої дитини

Спілкувалися з адвокатом дистанційно. Документи передала електронною поштою, заяву про стягнення аліментів адвокат відправив через «Електронний суд», рішення отримала звичайною поштою. Одразу видно, що Дмитро – профі!

02.04.2020

Відгук Ірина Г.

Розірвання шлюбу через систему «Електронний суд»

За допомоги адвоката Дмитра Щеглова я розвелася онлайн (у прямому сенсі). Зв’язалася з адвокатом по електронній пошті, позов погодили теж по пошті.  Зв’язок тримали по телефону. Суд також був електронний (виявляється, є такий сервіс). У результаті нас із колишнім чоловіком розвели дистанційно, рішення суду я отримала не приїжджаючи у офіс. Все дуже зручно та доступно по ціні. 

14.04.2020

Відгук Володимир

Відновлення виплати пенсії пенсіонеру-переселенцеві (ВПО)

Адвокат Дмитро Щеглов допоміг мені, пенсіонеру-переселенцю, повернути пенсію! На прохання адвоката відправив усі документи йому на пошту. Адвокат зв’язався зі мною, тримав мене у курсі справи, писав позови та заяви. Вже скоро виплату пенсії мені відновили. Дякую!

15.07.2020

Наша команда

SmartAdvokat — це команда компетентних адвокатів, мета яких — правовий захист інтересів своїх клієнтів найбільш актуальним і ефективним способом — з використанням сучасних цифрових технологій.

Не відкладайте вирішення задач, адже з нами отримати правовий захист інтересів — легко і просто!

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту і швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтеся на використання файлів cookies.