Дистанційні адвокатські послуги

+38 (050) 216-24-01

Соціальна відповідальність

Смарт Адвокат- Соціальна відповідальністьБудучи соціально відповідальною компанією, SmartAdvokat також реалізує соціально спрямовану діяльність, добровільно надаючи кваліфіковану допомогу на засадах Pro Bono.

Практика Pro Bono (з лат. «Pro bono publico» – «заради суспільного блага») передбачає надання якісної професійної допомоги безоплатно у випадках, коли життєві обставини не дозволяють клієнтові отримати допомогу платним шляхом.

Дана ідея зародилася ще у XIX столітті у США і наразі поширюється в Європі. Розуміючи, що часто саме матеріальний фактор є перепоною для звернення громадян за юридичною допомогою, фахівці платформи SmartAdvokat приєдналися до міжнародної ініціативи надання адвокатських послуг Pro Bono і наразі практикують даний вид послуг.

Діяльність адвоката Pro Bono здійснюється нашими фахівцями з усією відповідальністю, на високому рівні та за аналогічною схемою з тим, якби діяльність адвоката була оплачена.

Єдина умова – наявність у фахівця достатньої кількості часу, вільного від оплачених справ, і значення кейсу для формування практики адвоката.

Наша команда

SmartAdvokat — це команда компетентних адвокатів, мета яких — правовий захист інтересів своїх клієнтів найбільш актуальним і ефективним способом — з використанням сучасних цифрових технологій.

Не відкладайте вирішення задач, адже з нами отримати правовий захист інтересів — легко і просто!

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту і швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтеся на використання файлів cookies.