Дистанційні адвокатські послуги

+38 (050) 216-24-01

Адвокат: Оскарження штрафу Держпраці на суму 558 450,00 грн

СмартАдвокат: Оскарження штрафу Держпраці на суму 558 450,00 грнКафе нашої клієнтки з інспекційною перевіркою відвідали співробітники Держпраці. Ними були виявлені 5 працівників, які, на їхню думку, були допущені нашою клієнткою до роботи без оформлення трудових відносин. Внаслідок цього на підприємницю було накладено штраф в сумі 558 450,00 грн.

Проаналізувавши ситуацію і всі супутні обставини, нами була розроблена тактика оскарження штрафу в судовому порядку. У позовній заяві до Головного управління Держпраці в Харківській області були наведені докази порушення процедури інспекційної перевірки, а також документи, що підтверджують факт знаходження п’яти виявлених працівників в трудових відносинах з позивачем.

Суд першої інстанції задовольнив позовні вимоги про скасування постанови Держпраці про накладення штрафу на нашу клієнтку і стягнення з ГУ Держпраці в Харківській області витрати на оплату судового збору в розмірі 5 584,50 грн.

Рішення вступило в законну силу.

 

Посилання на судове рішення

Наша команда

SmartAdvokat — це команда компетентних адвокатів, мета яких — правовий захист інтересів своїх клієнтів найбільш актуальним і ефективним способом — з використанням сучасних цифрових технологій.

Не відкладайте вирішення задач, адже з нами отримати правовий захист інтересів — легко і просто!

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту і швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтеся на використання файлів cookies.