Дистанційні адвокатські послуги

+38 (050) 216-24-01

До нас звернулася сімейна пара, у якої спільна неповнолітня дитина, із завданням підготувати спільну заяву про розлучення. Ми підготували відповідну заяву і договір про те, з ким із батьків буде проживати дитина і яку участь у вихованні братиме той з батьків, хто буде проживати окремо. Вивчивши судову практику ми встановили, що в більшості випадків крім заяви та договору, який визначає з ким із батьків буде проживати дитина, суди додатково вимагають надавати договір про добровільну сплату аліментів, який обов’язково підлягає нотаріальному посвідченню.

Ми змогли обґрунтувати в суді, що договір про добровільну сплату аліментів не є аналогічним договором про те з ким із батьків буде проживати дитина, тому не є обов’язковою умовою для задоволення спільної заяви про розлучення.

В результаті Сєверодонецький міський суд Луганської області задовольнив спільну заяву про розлучення.

Особливості кейса в тому, що договір про надання правової допомоги був підписаний дистанційно, а заява направлена через систему «Електронний суд».

Посилання на судове рішення

Наша команда

SmartAdvokat — це команда компетентних адвокатів, мета яких — правовий захист інтересів своїх клієнтів найбільш актуальним і ефективним способом — з використанням сучасних цифрових технологій.

Не відкладайте вирішення задач, адже з нами отримати правовий захист інтересів — легко і просто!

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту і швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтеся на використання файлів cookies.