Дистанційні адвокатські послуги

+38 (050) 216-24-01

Адвокат: Стягнення з батька дитини аліментів на утримання неповнолітньої дитини

Судовий наказ про стягнення з батька дитини аліментів на утримання неповнолітньої дитини

SmartAdvokat - стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитиниЦей кейс – приклад того, що дистанційне співробітництво клієнта з адвокатом і адвоката з судом – ефективно працюючий інструмент.

Договір про надання правової допомоги з нашою клієнткою був підписаний адвокатами SmartAdvokat дистанційно. Заяву про стягнення аліментів направлено до суду також дистанційно – через систему «Електронний суд».

У результаті нашою клієнткою отримано судовий наказ про стягнення з батька дитини аліментів на утримання неповнолітньої дитини в розмірі однієї чверті заробітку (доходу), але не менше 50 відсотків мінімального прожиткового мінімуму – щомісяця до досягнення дитиною повноліття.

 

Посилання на судове рішення

Наша команда

SmartAdvokat — це команда компетентних адвокатів, мета яких — правовий захист інтересів своїх клієнтів найбільш актуальним і ефективним способом — з використанням сучасних цифрових технологій.

Не відкладайте вирішення задач, адже з нами отримати правовий захист інтересів — легко і просто!

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту і швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтеся на використання файлів cookies.