Дистанційні адвокатські послуги

+38 (050) 216-24-01

Адвокат: Стягнення збитків з винуватця ДТП на користь кількох осіб

Стягнення збитків з винуватця ДТП на користь кількох осіб (в результаті адміністративного правопорушення)

 

Стягнення збитків з винуватця ДТП на користь кількох осібНадано правову допомогу в цивільній справі про відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок дорожньо-транспортної пригоди трьом постраждалим особам – водієві та його пасажирам.

Нашими адвокатами організовано проведення оцінки матеріального збитку, завданого власнику автотранспортного засобу.

Складено позов з вимогою стягнути з винуватця події матеріальні збитки, не компенсовані страховою компанією (різниця матеріального збитку згідно оцінки і сумою страхової виплати за договором добровільного страхування наземного транспортного засобу) в розмірі 13 028,21 грн. Також в позовній заяві зазначено вимогу стягнути з винуватця компенсацію моральної шкоди спричиненої потерпілим внаслідок ДТП, компенсувати судові витрати понесені нашими клієнтами.

Розглянувши надані докази, суд задовольнив вимоги позивачів в повному обсязі, прийнявши рішення стягнути з відповідача компенсацію матеріальної та моральної шкоди, а також судові витрати.

 

Посилання на судове рішення

Наша команда

SmartAdvokat — це команда компетентних адвокатів, мета яких — правовий захист інтересів своїх клієнтів найбільш актуальним і ефективним способом — з використанням сучасних цифрових технологій.

Не відкладайте вирішення задач, адже з нами отримати правовий захист інтересів — легко і просто!

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту і швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтеся на використання файлів cookies.