Дистанційні адвокатські послуги

+38 (050) 216-24-01

Адвокат: відновлення виплати пенсії пенсіонеру-переселенцеві (ВПО)

СмартАдвокат: відновлення виплати пенсії пенсіонеру-переселенцевіДо нас за допомогою звернувся пенсіонер-ВПО – переселенець з міста Стаханова Луганської області, який під час гострої фази бойових дій переїхав до м. Харків, де отримав довідку тимчасово переміщеної особи і став отримувати пенсію. Через деякий час клієнт був змушений повернутися до м. Стаханов, після чого Пенсійний фонд перестав перераховувати йому пенсію.

Нами була вивчена судова практика, а саме зразкова справа з виплати пенсій ВПО, розглянута Верховним судом. Після чого за допомогою системи «Електронний суд» був направлений позов до Головного управління ПФУ в Харківській області з вимогою відновити виплату пенсії з дати припинення.

Харківський окружний адміністративний суд задовольнив наші вимоги. Ми отримали рішення суду і виконавчий лист. Підготували заяву про відкриття виконавчого провадження і направили його до державної виконавчої служби.

У результаті Пенсійний фонд відновив виплату пенсії нашому клієнтові.

 

Посилання на судове рішення

Наша команда

SmartAdvokat — це команда компетентних адвокатів, мета яких — правовий захист інтересів своїх клієнтів найбільш актуальним і ефективним способом — з використанням сучасних цифрових технологій.

Не відкладайте вирішення задач, адже з нами отримати правовий захист інтересів — легко і просто!

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту і швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтеся на використання файлів cookies.